Özgür Web Günleri 2011′ deki Kebab Project atölye çalışmasına bekleriz…

Merhaba Dostlar,

Ben ve ortağım / kardeşim Onur Özgür ÖZKAN,  her yıl Yeditepe Üniversitesi’ nde düzenlenen ve bizce çok verimli bir etkinlik olan Özgür Web Teknolojileri Günleri‘ nde Kebab Project ile Web Uygulamaları Geliştirme adlı atölye çalışması düzenleyeceğiz.

Açık kaynak ve web teknolojilerine ilgi duyan arkadaşları aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Konuşmacılar: Onur Özgür Özkan & Tayfun Öziş Erikan

Başlık: Kebab Project ile Web Uygulamaları Geliştirme

Açıklamalar: Kebab Project, php ve javascript dillerinde yazılan cloud, cdn, rest teknolojilerini destekleyen hızlı uygulama geliştirmeye yarayan projedir. Seminer boyunca Kebab Project’in kurulumu, doctrine orm kütüphanesi ile veri katmanın hazırlanması, kullanıcı yetkilerinin ayarlanması, basit crud bir uygulama için gerekli olan rest servislerinin yazılması, ExtJS kütüphanesi ile mvc yapısında bir kebab uygulamasının hazırlanması, rest servisler için arayüzlerin hazırlanması ve kebab project ile yapılmış açık kaynaklı bazı uygulamalar gösterilecektir.

Etkinlik Sayfası: http://www.ozgurwebgunleri.org.tr/

Etkinlik Programı: http://www.ozgurwebgunleri.org.tr/2011/etkinlik-programi/

İyi çalışmalar.

About tayfun.ozis.erikan

Web Developer, Graphic & Web Designer Zend Framework, CodeIgniter, ExtJS & Sencha Touch User Kebab Framework Developer The co-founder of lab2023 - internet technologies
This entry was posted in Açık Kaynak, Ext JS, JavaScript, Kebab Project, PHP, Seminerler & Etkinlikler and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>